Hakkımızda

Hakkımızda

Rengi Alem AVM Mağazaları 43 yıldır başarıyla hizmet vermeye devam eden Ankara genelinde 7 mağazası ile sektörün ileri gelenleri arasında yerini almaktadır.

Kurulduğu günden bu yana “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen, sayısı 50’ye yaklaşan  deneyimli personeli ile ana hedefi müşteri memnuniyeti olan, “biz ürün satmıyoruz hizmet satıyoruz” sloganı ile yola çıkan, müşterilerimizden gelen her problemi analiz edip daha iyi ürün ve daha iyi hizmete ulaşmak gayesi ile hareket eden bir firma olarak hareket etmektedir.

Takım ruhunu ön planda tutan ve başarının bu ruhla geleceğine inanan; ekibi ile birlikte çalışarak gelişen ve geliştiren, takdir eden, yenilikçi, adaletli, emeğe saygılı ve geri bildirime değer veren Aile değerlerini ön planda tutan, sürdürülebilir sosyal projelerle yaşadığımız topluma değer katan bir firma olarak devamlılığını sürdürmektedir.

Elektronik, Beyaz Eşya, Mobilya, Yatak – Baza, Küçük Ev Aletleri, Tekstil  ve Züccaciye olmak üzere pek çok farklı alanda seçenek sunan Rengi alem Avm Mağazaları, geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Ankara içinde ücretsiz sevkiyat ve montaj hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca tüm Türkiyeye sevkiyat ve montaj hizmetimizi sunmaktayız. Avrupa ülkelerine de satış yapılmaktadır.

20 aya varan Elden taksit fırsatları ve kredi kartsız, kefilsiz, elden taksitle alışveriş avantajı, kredi kartı, sanal pos, havale/eft ödemeleri ile ödeme alternatifleri sunan evinizin ihtiyacı için gereken her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Detaylar hakkında bilgi almak için mağazalara uğrayabilir ya da Whatsapp Destek hattından veya 0312 368 58 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rengi alem Avm

Yuvanıza renk katar…