Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Rengi Alem Mağazacılık İnşat İç ve Dış Tic. A.Ş. – rengialem.com.tr’dan yapacağınız alışverişlerde Ankara içi alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 

Ankara ve Ankara Dışı-Yurt içi Teslimat

Ankara merkez, Gölbaş, Kahraman Kazan, Ayaş, Elmadağ ilçelerine tüm teslimatlarımız firmamıza aittir. Ankara dışı, yurt içi teslimatları (bütün il merkezleri ve bazı ilçelere) kapı teslimi nakliye hizmeti ve montaj gerektiren ürünlerin montaj hizmeti de müşterimize aittir. Ankara dışı il ve İlçeler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bize 0312 368 58 48 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

rengialem.com.tr‘yi kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz, ürüne göre ortalama 3 ila 18 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili işlemler için mağazalarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Siparişinizin Size Hızlı Bir Biçimde Ulaştırılması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • 1-) Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  • 2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.’üncü şahıslara da yapılabilir. Daha detaylı bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.